MEDYCYNA ESTETYCZNA, LARYNGOLOG, KARDIOLOG

45-525 Opole, ul. Strzelecka 3
Rejestracja: tel. 608 57 66 99

Medycyna estetyczna


Powiększenie

dr Urszula Wojciechowska-Pawlik
specjalista otorynolaryngolog i lekarz medycyny estetycznej


Laryngologia i medycyna estetyczna to unikatowe połączenie tych dwóch specjalności, które gwarantuje bezpieczeństwo i zaufanie Klientów. Któż bowiem zna lepiej trudną anatomię twarzy i szyi niż chirurg głowy i szyi? Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 10 lat. Zainteresowanie to powstało z powodu mojej własnej przypadłości- mianowicie w wyniku przebytej wiele lat temu operacji doszło u mnie do obwodowego porażenia prawego nerwu twarzowego i znacznej asymetrii twarzy.

Długotrwała rehabilitacja niestety nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, a poszukiwania poprawy własnego wyglądu zaprowadziły mnie właśnie w kierunku zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają nie tylko zatrzymać czas, ale także ukryć nasze niedoskonałości.

W medycynie estetycznej najważniejsze jest bezpieczeństwo i poczucie estetyki, stąd każdy zabieg , który wykonuję jest poprzedzony rzetelnym przygotowaniem na kursach i szkoleniach praktycznych, a preparaty, na których pracuję mają odpowiednie certyfikaty jakości CE. Nieprzerwanie podążam za nowościami, które niesie za sobą ta prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny, uczestniczę w konferencjach i kongresach, dzięki czemu mogę Państwu zaproponować szeroki wachlarz zabiegów estetycznych.

Uważam, że naturalne piękno nosi w sobie każdy z nas – ja tylko pomagam je wydobyć i podkreślić.

Zapraszam serdecznie na konsultację i do skorzystania z moich usług.