MEDYCYNA ESTETYCZNA, LARYNGOLOG, KARDIOLOG

45-525 Opole, ul. Strzelecka 3
Rejestracja: tel. 608 57 66 99

Chirurgia plastyczna


Powiększenie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwójkę młodych i bardzo zdolnych chirurgów plastycznych - lek. Anna Bagińska i dr.n.med. Maciej Koźlik. Nasz duet to specjaliści chirurgii plastycznej z bogatą wiedzą i doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą.

dr Anna Bagińska chirurg plastyk

Specjalistka chirurgii plastycznej, doktor Anna Bagińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła prawo medyczne. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej uzyskała w Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy-Zdroju, najstarszym i jednym z najbardziej prestiżowych ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce, gdzie pracuje do dzisiaj.
Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywała przez wiele lat pod okiem wybitnych chirurgów plastycznych.
W ramach swojej pracy zawodowej wykonała kilkaset zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej. Uczestniczyła w wielu kursach i indywidualnych stażach w renomowanych ośrodkach. Regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. W wolnym czasie relaksuje się pogłębiając swoje pasje – sport oraz teatr.

Doktor Anna Bagińska wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W obrębie jej szczególnych zainteresowań znajdują się między innymi chirurgia ręki z wadami wrodzonymi włącznie, operacje estetyczne piersi, zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie twarzoczaszki i leczenie następstw ciężkich oparzeń.


dr n.med. Maciej Koźlik chirurg plastyk


Specjalista chirurgii plastycznej, doktor nauk medycznych Maciej Koźlik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej rozpoczął 2012 roku w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, którą następnie kontynuował od 2014 roku w Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy-Zdroju, najstarszym i jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce, gdzie pracuje do dzisiaj. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywał przez wiele lat pod okiem wybitnych chirurgów plastycznych.

W ramach swojej pracy zawodowej wykonał kilkaset zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Uczestniczył w kursach i indywidualnych stażach w renomowanych ośrodkach w kraju i zagranicą.

W swojej pracy naukowo-dydaktycznej jest autorem i współautorem licznych artykułów naukowych opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych oraz kilkunastu wystąpień w krajowych i międzynarodowych konferencjach z zakresu chirurgii plastycznej. W 2017 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych pracą pt. „Ocena preparatów ksenogennych w rekonstrukcji wyrostka zębodołowego – badania na zwierzęcym modelu rozszczepu” w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest laureatem nagród naukowych oraz stypendystą programów: Grant Plus oraz Erasmus+. Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. W wolnym czasie relaksuje się pogłębiając swoje pasje – muzykę oraz zegarmistrzostwo.

Dr n.med. Maciej Koźlik wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W obrębie jego szczególnych zainteresowań znajdują się między innymi operacje estetyczne nosa, małżowin usznych, piersi.